Lapių bendruomenės diskusijos - Registracijos sustikimas

Mes stengiamės redaguoti ar pašalinti bet kokius pranešimus, kuriuose yra netinkama, seksualiai orientuota, užgauli, bjauri, šmeižikiška, arba grasinanti medžiaga, kuri galėtų būti laikoma invazinė į asmens privatumą, ar kitaip pažeidžia teisės normas, neįmanoma mums peržiūrėti kiekvieną pranešimą parašė šioje diskusijų sistema. Dėl šios priežasties jūs pripažįstate, kad visi paskelbtas šioje diskusijų sistema žinutės išreiškia požiūrį ir nuomonę į originalaus pranešimo autorius ir nebūtinai šią diskusijų lentą nuomonę. Todėl mes neprisiimame atsakomybės ir negali būti laikoma atsakinga už bet kokių paskelbtų pranešimų. Mes neturime laiduotoją ar garantuoti tikslumą ir išsamumą kiekvieną pranešimą.

Registruodamiesi šiame diskusijų forume sutinkate, jog neplatinsite žinučių, kurios yra akivaizdžiai melagingos, netikslios, įžeidžios, skatinančios neapykantą, įkyrios, seksualinio, grasinančio ar asmens privatumą pažeidžiančio pobūdžio, taip pat bet kokios kitos informacijos, kuri galėtų pažeisti galiojančią teisę.

Nesilaikant šių taisyklių, gali sukelti paskyros nutraukimo, sąskaitos sustabdymo arba nuolatinis draudimas susipažinti su šių forumų. Jūsų IP adresas yra įrašomas su kiekvienu įrašu galite padaryti šią diskusiją sistemą ir yra gaunama iš forumo darbuotojams, jei reikia-bus. Jūs sutinkate, kad mes turime galimybę ir teisę ištrinti, redaguoti, ar užrakinti bet kurią sąskaitą arba žinutę bet kuriuo metu jeigu jie mano, kad būti vertinamas tinka. Jūs taip pat sutinkate, kad bet kokia informacija, kurią įvedate šioje diskusijų sistema yra saugomi duomenų bazėje, ir kad "slapukai" yra saugomi jūsų kompiuteryje išsaugoti savo prisijungimo informaciją.

Bet kokia jūsų pateikta informacija šiame forume nebus parodyta be jūsų sutikimo, nors forumo administratoriai negali užtikrinti, kad į forumą nebus įsilaužta ir nebus nutekinta jūsų pateikta informacija.

Tęsiant prisijungimo procesą jūs sutinkate su visomis viršuje išvardintomis ir kitomis administratorių specifikuotomis taisyklėmis.