Paslaugos

Utrių kalno lankytojams siūlome

SLIDINĖJIMO ĮRANGOS NUOMA

Galite išsinuomoti visą slidinėjimui reikalingą inventorių – šalmus, batus, slides, snieglentes, skirtas visų amžių ir ūgių žmonėms.

 Nuomodamiesi inventorių visą slidinėjimo įrangą gausite tvarkingą bei paruoštą naudoti. Specialistai parinks ir sureguliuos inventorių, atitinkantį Jūsų slidinėjimo lygį ir svorį, parinks tinkamiausius batus, slides ar snieglentę.
Susisiekite
861032237
DaugiauMažiau

SLIDINĖJIMO INSTRUKTORIAI

Jei norite išmokti teisingai slidinėti slidėmis ar čiuožti snieglente, Jūsų paslaugoms – slidinėjimo instruktoriai. 

Prašome prieš atvykstant susisiekti su instruktoriumi ir susitarti dėl mokymo laiko - slidinėjimo pamokas būtina užsisakyti iš anksto. Jeigu planuojate kelionę į kalnus, o dar niekada nebandėte čiuožti slidėmis arba snieglente, rekomenduojame išmokti čiuožti ant Utrių kalno. Slidinėjimo instruktoriai profesionaliai įvertins jūsų pasirengimą ir tiksliai tobulins jūsų techniką. Vaikams rekomenduojama pradėti mokytis nuo individualių pamokų, vėliau galima formuoti kelių vaikų grupes, arba prisijungti prie grupinių užsiėmimų.
Susisiekite
867521940
DaugiauMažiau

ABONEMENTAS, DOVANŲ KUPONAI

Jei esate prisiekę slidininkai ir planuojate Utrių kalną aplankyti
 ne vieną kartą, galite įsigyti 100 eurų kainuojantį abonementinį sezono bilietą.  Įsigijus šį bilietą apsilankymų skaičius neribojamas! Taip pat galite įsigyti ir skirtingos vertės dovanų kuponus draugams, vaikams, kolegoms. Pradžiuginkite žiemos pramogų gerbėjus 10, 20, 50 ar 100 eurų vertės dovanų kuponais! Galite dovanoti ir slidinėjimo pamokas, ir apsilankymą Utrių kalne su įrangos ir keltuvo nuoma.
Susisiekite
869903781
DaugiauMažiau

KAVINĖ, GĖRIMAI, UŽKANDŽIAI

Utrių kalno „Apres Ski“ kavinė kviečia slidinėtojus ir svečius pasimėgauti šviežiais bei kokybiškais užkandžiais, išgerti puodelį arbatos ar kavos, susišildyti stiklinaite karšto vyno.
Kavinė įsikūrusi prie pat trasos, todėl sėdint viduje galima stebėti slidinėjančius, sušilti ir pailsėti. Susitarus iš anksto, galime paruošti vaišes gimtadieniui, šventei, draugų ar kolegų kompanijai.
Susisiekite
869903781
DaugiauMažiau

ŠVENTĖS, GIMTADIENIAI

Padėsime suorganizuoti Jūsų asmeninę šventę ant Utrių kalno. Susisiekite ir mes aptarsime, kokias vaišes ir kokią šventės programą galime Jums pasiūlyti. Galite užsisakyti žemaitiškų vaišių degustaciją, žolelių ir vaistingųjų arbatų edukaciją su degustacija, kitų pramogų, pagal Jūsų poreikius.
Susisiekite
869903781
DaugiauMažiau
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram